Unireal

Služby společnosti Unireal HK a.s.

Naše investiční skupina Unireal HK a.s. dlouhodobě vykazuje vysokou úspěšnost a neustále roste. Společně tvoříme hodnoty ve prospěch všech našich partnerů, akcionářů i zaměstnanců. Zajišťujeme také provoz dalších společností, které vykazují pozitivní růst v různých oborech podnikání.

Služby naší investiční skupiny unireal

Pomáháme společnostem i jednotlivcům k rozvoji Vašeho podnikání. Vítáme také nové podnikatelské záměry se zpracovaným podnikatelským plánem a dobrou vizí. Mezi naše základní investiční služby, které poskytujeme patří Venture kapitál, restrukturalizace, Real Estate a dluhopisy.

Pokud máte zájem o naše služby kontaktujte nás »

Venture kapitál unireal

Z vlastních finančních prostředků zajišťujeme Venture kapitál. Jedná se o formu spolufinancování soukromých firem, která se zaměřuje na řešení potíží se získáním úvěrů u firem, které jinak mají kvalitní a konkurenceschopný podnikatelský plán. Princip venture kapitálu spočívá v tom, že investor provede vklad do základního kapitálu společnosti nebo jej navýší. Tomuto financování se říká také rozvojový nebo rizikový kapitál a rozlišuje se několik typů financování: předstartovní, startovní, počátečního rozvoje, rozvojové, záchranné, financování dluhů a financování akvizicí.

Restrukturalizace unireal

Pomůžeme Vám vyřešit stav, kdy Vaší společnosti hrozí konkurz nebo jiné problémy. Navrhneme vhodné řešení a poskytneme Vám komplexní služby, díky kterým bude moci dojít ke zlepšení situace a celkovému uzdravení firmy a následnému dalšímu růstu.

Real Estate unireal

Zabýváme se realizací, rekonstrukcí velkých i malých developerských projektů. Do této oblasti patří pozemky, bytová a rezidenční výstavba, obchodní a administrativní prostory a logistika + lehký průmysl a jiné realitní investiční příležitosti.

Dluhopisy unireal

Společnost Unireal HK a.s. zajišťuje financování investičních a provozních aktivit. Financování pomocí dluhopisů přináší zásadní výhody a je plnohodnotnou náhradou bankovního financování. Hlavní výhodou je, že nejste závislí na bankovní instituci, která vydává dluhopisy na dobu, která se shoduje s životností investice.

  • Administrativa - proces vydání dluhopisů je u společnosti Unireal HK a.s. jednodušší než schvalování úvěrů v bankách.

  • Úroková sazba - společnost Unireal HK a.s. si zvolí úrok, který chce investorům platit. Úrok bývá často vyšší než sazba z komerčních úvěrů.

  • Doba splatnosti - společnost Unireal HK a.s. vydává dluhopisy na dobu, která se shoduje s životností investice, tímto tedy není závislá na bance.

  • Zajištění dluhopisu - společnost Unireal HK a.s. stanoví, čím budou dluhopisy zajištěné, je možné vydávat nezajištěné a zajištěné dluhopisy.

Investiční mince unireal

Naše investiční společnost se zabývá zhodnocováním financí a investicemi do cenných kovů, výhradně v oboru numismatiky. Jsme smluvním partnerem České národní banky – ČNB,  Národní banky Slovenska - NBS. Služby poskytujeme všem, kteří mají zájem o stabilní, konzervativní uchování finančních prostředků. Investice do drahých kovů je tradičním a léta prověřeným způsobem zhodnocení finančních prostředků. Více informací »

Kde nás najdete?

mapa_patickabudova_paticka

Kontakt

elektrodivize elektrodivize na_unireal_finca na_unireal_hki

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.unirealhk.cz | Vytvořila firma IT Partner