Unireal

unireal

Unireal

Unireal Hradec Králové

Investiční společnost Unireal

Unireal restrukturalizace

Unireal Venture kapitál

Unireal Real Estate
/webconfig/uloziste/46_slider-1.jpg

Investiční společnost Unireal HK a.s.

Naše investiční skupina Unireal HK a.s. dlouhodobě vykazuje vysokou úspěšnost a neustále roste. Společně tvoříme hodnoty ve prospěch všech našich partnerů, akcionářů i zaměstnanců. Zajišťujeme také provoz dalších společností, které vykazují pozitivní růst v různých oborech podnikání.

unireal venture kapital

Venture kapitál unireal

Z vlastních finančních prostředků zajišťujeme Venture kapitál. Jedná se o formu spolufinancování soukromých firem, která se zaměřuje na řešení potíží se získáním úvěrů. Více »

Restrukturalizace unireal

unireal restrukturalizacePomůžeme Vám vyřešit stav, kdy Vaší společnosti hrozí konkurz nebo jiné problémy. Navrhneme vhodné řešení a poskytneme Vám komplexní služby, díky kterým bude moci dojít ke zlepšení situace a celkovému uzdravení firmy a následnému dalšímu růstu. Více »

unireal real estateReal Estate unireal

Zaměřujeme se na realizaci, rekonstrukci velkých i malých developerských projektů. Do této oblasti patří pozemky, bytová a rezidenční výstavba, obchodní a administrativní prostory a logistika, lehký průmysl a jiné realitní investiční příležitosti. Více »

unireal dluhopisyDluhopisy unireal

dluhopisy unirealSpolečnost Unireal HK a.s. zajišťuje financování investičních a provozních aktivit. Financování pomocí dluhopisů přináší zásadní výhody a je plnohodnotnou náhradou bankovního financování. Hlavní výhodou je, že nejste závislí na bankovní instituci, která vydává dluhopisy na dobu, která se shoduje s životností investice. Více »

unireal investicni minceInvestiční mince unireal

Naše investiční společnost se zabývá zhodnocováním financí a investicemi do cenných kovů, výhradně v oboru numismatiky. Jsme smluvním partnerem České národní banky – ČNB,  Národní banky Slovenska - NBS. Služby poskytujeme všem, kteří mají zájem o stabilní, konzervativní uchování finančních prostředků. Investice do drahých kovů je tradičním a léta prověřeným způsobem zhodnocení finančních prostředků. Více »

Kde nás najdete?

mapa_patickabudova_paticka

Kontakt

elektrodivize elektrodivize na_unireal_finca na_unireal_hki

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.unirealhk.cz | Vytvořila firma IT Partner